Hakkımızda

OzcanHavlu.com'a Hoş Geldiniz!

“Özcan Havlu & Nakış” kurulduğu 1986 yılından bu yana ürettiği ürünler ile havlu ve nakış konusunda tercih edilen bir firma olmayı başarmıştır. Barındırdığı kalifiye elemanlar ile iş tecrübesini işlediği kaliteli havlulara yansıtan “Özcan Havlu & Nakış” düğün, nişan, sünnet vb özel günlerinizde isme ve siparişe özel havlular ile fark yaratmanız konusunda en büyük rolü oynamıştır. Ayrıca kurumsal müşterilerine sunduğu hizmetler ile de, müşteri portföyündeki firmaların isteklerine en iyi şekilde karşılık vermektedir.

“Özcan Havlu & Nakış” perakende merkezlerinde kendi üretiminin yanı sıra ülkemizin seçkin ve konusunda uzman olan Özdilek, Soley, Maisonette, fiesta, Üçkoç, Osmanlı, Şaheser, Littoral, Şelale ve daha onlarca firmasının seçme ürünlerini de bulundurarak müşterilerine geniş seçme olanakları sunmaktadır.

“Özcan Havlu & Nakış” imalatını yaptığı Hurç, Mutfak Önlüğü ve diğer ev tekstili ürünlerinin yanı sıra çok özel, butik tarzda nakış işlemeleriyle sektörde bir ilki başarmıştır. Özel isimleri farklı tasarımlarla ve müşterilerinin isteği doğrultusunda sipariş üzerine havlulara işleyerek kişiye özel üretim yapan “Özcan Havlu & Nakış” düğün – sünnet – nişan – nikâh – bebek mevlidi ve bu gibi cemiyet ve toplantılar içinde istenilen miktarda ve modelde isim nakışlı havlu üreterek müşteri memnuniyeti kazanmaya devam etmektedir.

“Özcan Havlu & Nakış” güzellik, spa merkezi, kuaför gibi müşterilerinin yanı sıra, teknesinde, evinde ya da işyerinde kullandığı havluların kendisi için tasarlanmış olmasını isteyen müşterilerine de sipariş üzerine logo – isim nakışlı havlu, peçete, önlük ve benzeri materyaller üretebilmektedir.


OzcanHavlu.Com "Online Havlu Satışı" sektöründe Hedef Aldığı Noktalar Şu Şekildedir; 

- En hızlı 
- En güvenli 
- En iyi kampanyaları sunan 
- En yüksek oranda bilinen 
- En çok alışveriş yapılan Kişiye Özel Havlu ve Nakış işleme sitesi 

Bizi tercih eden herkese teşekkür ederiz.