Teslimat Bilgileri ve Koşulları

Teslimat Bilgileri...

ozcanhavlu.com siparişinizi mümkün olan en kısa zamanda elinize ulaştırmayı hedefler. Hazır ürünler için verdiğiniz siparişler 2-3 (takriben) iş günü içerisinde, özel tasarım ürünler için verilen siparişler 7-10 (takriben)iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Acil Siparişleriniz için lütfen telefonla irtibata geçiniz.

Siparişler kargoya teslim edildikten sonra Marmara, Ege, Batı Karadeniz bölgerine en geç 3 iş günü, Doğu Anadolu, Güney Doğu, İç Anadolu, Akdeniz ve Kıbrıs'a en geç 5 iş günü içinde ulaştırılacaktır. 

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Merkez Camii yanından girince yan cadde gibi...)

Tam ve eksiksiz teslimat için, lütfen kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza Ziyaret Notu bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim almak zorunda kalacakınız.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, ozcanhavlu.com Müşteri Hizmetleri 0 226 813 99 00 Hattın'dan bize ulaşmanız yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır

Ödeme Seçeneklerimiz...

ozcanhavlu.com Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi ya da paypal yoluyla yapabilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri Alış-verişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Havele/EFT Ödeme seçeneklerimiz...

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra iletişim formumuzu kullanarak bilgi veriniz. Siparişi takip eden 5 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.


Sipariş Durumunu Nasıl Takip Ederim ?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Sipariş Takip" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.

Siparişim İptal Olduğunda Ne Olur?

NAKİT ödemelerde, havale ile paranız size geri gönderilir.
EFT ve HAVALE ile yapmış olduğunuz ödemelerde ise yine havale ile ücret iadesi hesabınıza yapılır.
KREDİ KARTI ile yapılan ödemelerde, kartınıza iade işlemi gerçekleştirilmektedir.
İade işlemleri maksimum 7 iş günü içinde yapılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.